W naszym firmowym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości pojazdy elektryczne oraz części rowerowe. Importujemy je od sprawdzonych, renomowanych producentów. Są to elektryczne rowery oraz skutery i motorowery elektryczne — certyfikowane produkty, spełniające najwyższe normy i standardy. Wszystkie są cichymi pojazdami, w 100% bezpiecznymi dla zdrowia.

Realizujemy również zamówienia większej liczby produktów — zarówno do dalszej sprzedaży, jak i do bezpośredniego użytku. W tym przypadku prosimy o kontakt przez pocztę elektroniczną: sprzedaz@goelectric.pl. W wiadomości, poza kontaktem, powinny znaleźć się takie informacje jak liczba oraz rodzaj kupowanych produktów. Wtedy przedstawimy Ci właściwą ofertę i dokładną cenę motorowerów lub rowerów elektrycznych.

Dostawę realizujemy poprzez Pocztę Polską albo firmy kurierskie - DPD lub DHL. Sam wybierzesz przewoźnika. Zamawiając hurtowo emotorowery, eskutery lub erowery, transport jest darmowy. Na wszystkie z pojazdów udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

Zapraszamy również do naszego centralnego serwisu, mieszczącego się przy ulicy Domagalskiego 7a/201 (Radom, Polska). Więcej o skuterach elektrycznych, motorowerach i elektrycznych rowerach górskich przeczytacie na naszym blogu.

Życzymy miłych zakupów.