Naprawy gwarancyjne

Przed naprawą gwarancyjną konieczne jest wypełnienie formularza na stronie internetowej

Brak w serwisie takiego zatwierdzonego przez dystrybutora formularza, spowoduje odesłanie nas wraz z pojazdem lub konieczność naprawy na swój własny koszt. W celu wypełnienia formularza zgłoszenia naprawy prosimy kliknąć na ten link: Wypełnij formularz Lokalizacja najbliższego serwisu
Naprawy pogwarancyjne

Współpracujące z nami zakłady naprawcze dostępne są w całym kraju

Dzięki bardzo szerokiej sieci zakładów naprawczych współpracujących z nami, naprawy pogwarancyjne są łatwe i niedrogie. Lokalizacja najbliższego serwisu
Nagłe awarie
W razie nagłej awarii podczas jazdy udostępniamy pomoc na naszej specjalnej linii awaryjnej w dni powszednie w godz. 10.00-18.00:
Telefon awaryjny  (48) 685 50 86
  • Pomagamy w zlokalizowaniu najbliższego zakładu naprawczego w nagłych sytuacjach awaryjnych na drodze w godzinach pracy sklepu i umówieniu nagłej interwencji naprawczej na drodze. Jest to unikalna dla nas usługa, którą chcemy świadczyć dla komfortu naszych klientów jako rodzaj darmowego ubezpieczenia.
  • Pracownicy serwisu mogą, choć nie muszą podjechać odpłatnie do miejsca usterki, spróbować naprawić pojazd na miejscu lub zabrać go do odpłatnej naprawy. Gdy pojazd jest na gwarancji, dopiero po wypełnieniu internetowego formularza i jego rozpatrzeniu będzie wiadomo czy naprawa i transport będą bezpłatne.