O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, która rozpoczęła działalność około 2012 roku jako sklep z rowerami elektrycznymi i do dziś sprzedaż e-rowerów i e-skuterów jest naszą główną działalnością. Rozpoczęliśmy ten biznes jako entuzjaści e-pojazdów, chcąc przyczynić się do rozwoju społeczeństwa i środowiska naturalnego w nasz unikalny sposób. Ja mam wykształcenie i zainteresowania z zakresu elektryki i elektroniki, natomiast mój brat jest inżynierem mechanikiem, a nasza mama byłą księgową. Dlatego też myśleliśmy, że jesteśmy dobrze przygotowani do tego biznesu, ale zostaliśmy poddani wielu wyzwaniom. W rezultacie rozumiemy bardziej niż ktokolwiek inny, jak ważne jest posiadanie dobrych produktów z dobrą obsługą za rozsądną cenę i robimy wszystko, aby je Państwu dostarczyć.

GO ELECTRIC 

to nasza firma, która z dużym zaangażowaniem promuje i udostępnia pojazdy zasilane energią elektryczną. W naszym przekonaniu jest to najlepszy sposób na transport, pracę, rozrywkę oraz przemieszczanie osób i rzeczy. Na stronach goelectric.pl oraz epojazd.pl prowadzimy zarówno platformę sprzedażową, na której wszyscy mogą wystawić swoje produkty na sprzedaż za darmo, jaki i nasz sklep firmowy jako dystrybutor pojazdów elektrycznych. Na naszej platformie można wystawiać tylko rekreacyjne pojazdy w 100% ekologiczne, czyli głównie elektryczne rowery, motorowery i niektóre pojazdy samochodowe, oraz wszystko, co się z nimi wiąże, tj. przede wszystkim części i usługi. Naszą platformę wyróżnia nacisk na bezpieczeństwo tranzakcji oraz gwarancja zadowolenia klienta. Więcej o funkcjonowaniu platformy GO ELECTRIC dowiesz się w Systemie Pomocy

Platforma sprzedażowa i ogłoszeniowa GOELECTRIC

O naszej platformie sprzedażowej i ogłoszeniowej powinno się wiedzieć przede wszystkim tyle, że jest praktycznie bezpłatna i umożliwia bezpieczniejsze niż gdzie indziej tranzakcje kupna i sprzedaży dzięki tranzakcjom typu escrow. Dzięki nim możemy zapewnić również gwarancję zwrotu oraz pełen program Ochrony Kupujących. Ponadto weryfikujemy każdego Sprzedawcę przed otworzeniem konta na platformie GOELECTRIC. Sprawdzamy również każdą nową ofertę przed jej opublikowaniem. Podsumowując zapewniamy wyjątkowe bezpieczeństwo tranzakcji pomiędzy Kującym i Sprzedającym oraz dokładamy wszelkich starań, aby oferowane produkty i usługi były satysfakcjonującej jakości w całej platformie GOELECTRIC. Więcej o funkcjonowaniu platformy sprzedażowej GOELECTRIC dowiesz się w Systemie Pomocy

Sklep firmowy GO ELECTIC

Poza platformą sprzedażową dla wszystkich, prowadzimy również jako dystrybutor sklep firmowy GO ELECTRIC, w którym zajmujemy się sprzedażą głównie rowerów i motorowerów elektrycznych. Staramy się, aby wszystkie pojazdy sprzedawane przez nas, w tym rower i skuter elektryczny, łączyły ze sobą wysoką jakość z przystępną ceną. Ponadto towar dostępny w naszym sklepie dzięki zastosowanych w nim komponentach zapewnia dbanie o otaczające środowisko społeczne i naturalne.

Wszystkie pojazdy, które możesz zakupić w sklepie GO ELECTRIC, importowane są od sprawdzonych producentów, którzy eksportują je na cały świat – zwłaszcza do Europy, Stanów Zjednoczonych i Kanady. Każdy, pojazd, włączając erower czy eskuter jest certyfikowany i spełnia najwyższe normy oraz standardy. Dodatkowo każdy pojazd przed wysyłką testujemy i dokładnie regulujemy.

Nasze cechy i dążenia

Większość z nas to zapaleni rowerzyści, którzy nie przepadają za głośnym ruchem samochodowym i spalinowym. Właśnie stąd do naszych ulubionych pojazdów należy elektryczny motorower i rower górski. Poza tymi dwukołowcami, chcemy udostępniać i inne typy pojazdów elektrycznych oraz ekologicznych. Wszystkie jednak dzięki odpowiedniemu napędowi będą gwarantować cichość pracy oraz nieszkodliwość dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Naszym marzeniem jest zmiana dominującego sposobu poruszania się w mieście i poza nim. Więcej, m.in. o rowerach elektrycznych , dowiesz się na blogu GO ELECTRIC, gdzie dzielimy się wiadomościami dotyczącymi najlepszych akcesoriów i części do rowerów i skuterów elektrycznych, wiedzą techniczną na temat pojazdów elektrycznych oraz nowinkami związanymi z alternatywnymi środkami transportu.

Serwis, gwarancja i części

Nigdy nie pozostawiamy Klienta samemu sobie. Zapewniamy pełen serwis i naprawy, dostarczamy wszystkie części rowerowe i motorowerowe, a także udzielamy 24-miesięcznej gwarancji na dystrybuowane pojazdy, akcesoria oraz komponenty. Centralny serwis GO ELECTRIC znajduje się w Radomiu. Ponadto dla wygody Klienta rozwijamy sieć zakładów naprawczych współpracujących z nami na terenie całego kraju. Dążymy również do rozwinięcia podobnej sieci partnerskich sklepów stacjonarnych. W związku z tym zapraszamy serdecznie do współpracy lub zgłaszania danych kontaktowych do takich sklepów, serwisów oraz zakładów utylizacji pojazdów i akumulatorów.

Opinie o sklepie GO ELECTRIC

Miło nam poinformować, że nasz sklep cieszy się bardzo dobrymi opiniami oraz uczestniczy w programie zaufanych i wiarygodnych opini w Ceneo.pl jak i Okazje.info. Opinie te zawdzięczamy nie tylko zwykłej, dobrej obsłudze sprzedażowej i posprzedażowej, ale także temu, że wszystkie sprzedawane przez nas pojazdy są testowane i dokładnie regulowane przed wysyłką do klienta. Więcej o opiniach nt. naszego sklepu firmowego można dowiedzieć się tutaj: Opinie o Sklepie GO ELECTRIC

Sprawdź nasze nowe rowery i motorowery elektrycznecena, której się nie spodziewałeś, tym bardziej powinna skusić Cię do zakupu.