O nas

GO ELECTRIC Marcin Bogdanowicz

to polska firma rodzinna, która z dużym zaangażowaniem promuje i udostępnia pojazdy zasilane energią elektryczną. W naszym przekonaniu jest to najlepszy sposób na poruszanie się po mieście. Staramy się, aby wszystkie nasze pojazdy, włączając rower czy skuter elektryczny, łączyły ze sobą wysoką jakość z przystępną ceną. Ponadto towar dostępny w naszym sklepie dzięki zastosowanych w nim komponentach zapewnia dbanie o otaczające środowisko społeczne i naturalne.

Większość z nas to zapaleni rowerzyści, którzy nie przepadają za głośnym ruchem samochodowym i spalinowym. Właśnie stąd do naszych ulubionych pojazdów należy elektryczny motorower czy rower górski. Udostępniamy jednak i inne typy pojazdów elektrycznych. Wszystkie dzięki napędowi elektrycznemu gwarantują cichość pracy oraz nieszkodliwość dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Wszystkie pojazdy, które możesz zakupić za pośrednictwem GO ELECTRIC, importowane są od sprawdzonych producentów, którzy eksportują je na cały świat – zwłaszcza do Europy, Stanów Zjednoczonych i Kanady. Każdy, pojazd, włączając erower czy eskuter jest certyfikowany i spełnia najwyższe normy oraz standardy.

Naszym marzeniem jest zmiana dominującego sposobu poruszania się w mieście i poza nim. Więcej, m.in. o rowerach elektrycznych , dowiesz się na blogu GO ELECTRIC, gdzie dzielimy się nowinkami związanymi z alternatywnymi środkami transportu.

Serwis, gwarancja i części

Nigdy nie pozostawiamy Klienta samemu sobie. Zapewniamy pełen serwis i naprawy, dostarczamy wszystkie części rowerowe, a także udzielamy 24-miesięcznej gwarancji na dystrybuowane pojazdy, akcesoria oraz komponenty. Centralny serwis GO ELECTRIC znajduje się w Radomiu. Ponadto dla wygody Klienta rozwijamy sieć zakładów naprawczych współpracujących z nami na terenie całego kraju. Dążymy również do rozwinięcia podobnej sieci partnerskich sklepów stacjonarnych.

Opinie o sklepie GO ELECTRIC

Miło nam poinformować, że nasz sklep cieszy się bardzo dobrymi opiniami oraz uczestniczy w programie zaufanych i wiarygodnych opini w Ceneo.pl jak i Okazje.info. Więcej można dowiedzieć się tutaj

Sprawdź nasze nowe rowery i motorowery elektrycznecena, której się nie spodziewałeś, tym bardziej powinna skusić Cię do zakupu.