O nas

GO ELECTRIC Marcin Bogdanowicz

to polska firma rodzinna, która z dużym zaangażowaniem promuje i udostępnia pojazdy zasilane energią elektryczną. W naszym przekonaniu jest to najlepszy sposób na transport, pracę, rozrywkę oraz przemieszczanie osób i rzeczy. Na stronach goelectric.pl oraz epojazd.pl prowadzimy zarówno platformę sprzedażową, na której wszyscy mogą wystawić swoje produkty na sprzedaż za darmo, oraz sklep firmowy jako dystrybutor pojazdów elektrycznych. Na naszej platformie można wystawiać wszystkie pojazdy elektryczne, a więc nie tylko elektryczne rowery, motorowery czy samochody, ale także najróżniejsze pojazdy służące do transportu, pracy i zabawy, jak np.: wózki elektrycznewindy i drony oraz wszystko, co się z nimi wiąże, tj. części do nich oraz wszelkie usługi i dobra z nimi związane. Naszą platformę wyróżnia nacisk na bezpieczeństwo tranzakcji oraz gwarancja zadowolenia klienta. Więcej o funkcjonowaniu platformy GO ELECTRIC dowiesz się w naszym Systemie Pomocy

Poza platformą sprzedażową dla wszystkich, prowadzimy również jako dystrybutor sklep firmowy GO ELECTRIC, w którym zajmujemy się sprzedażą głównie rowerów i motorowerów elektrycznych. Staramy się, aby wszystkie pojazdy sprzedawane przez nas, włączając rower czy skuter elektryczny, łączyły ze sobą wysoką jakość z przystępną ceną. Ponadto towar dostępny w naszym sklepie dzięki zastosowanych w nim komponentach zapewnia dbanie o otaczające środowisko społeczne i naturalne.

Wszystkie pojazdy, które możesz zakupić w sklepie GO ELECTRIC, importowane są od sprawdzonych producentów, którzy eksportują je na cały świat – zwłaszcza do Europy, Stanów Zjednoczonych i Kanady. Każdy, pojazd, włączając erower czy eskuter jest certyfikowany i spełnia najwyższe normy oraz standardy. Dodatkowo każdy pojazd przed wysyłką testujemy i dokładnie regulujemy.

Nie mamy oczywiście pełnej kontroli nad sprzedawanymi produktami przez innych Sprzedawców na platformie GO ELECTRIC, jednak poprzez gwarancję zwrotu, Program Ochrony Kupujących oraz weryfikację każdej nowej oferty przed jej opublikowaniem dokładamy starań, aby oferowane produkty i usługi były satysfakcjonującej jakości w całej platformie GO ELECTRIC.

Większość z nas to zapaleni rowerzyści, którzy nie przepadają za głośnym ruchem samochodowym i spalinowym. Właśnie stąd do naszych ulubionych pojazdów należy elektryczny motorower czy rower górski. Udostępniamy jednak i inne typy pojazdów elektrycznych. Wszystkie dzięki napędowi elektrycznemu gwarantują cichość pracy oraz nieszkodliwość dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Naszym marzeniem jest zmiana dominującego sposobu poruszania się w mieście i poza nim. Więcej, m.in. o rowerach elektrycznych , dowiesz się na blogu GO ELECTRIC, gdzie dzielimy się wiadomościami dotyczącymi najlepszych akcesoriów i części do rowerów i skuterów elektrycznych oraz nowinkami związanymi z alternatywnymi środkami transportu.

Serwis, gwarancja i części

Nigdy nie pozostawiamy Klienta samemu sobie. Zapewniamy pełen serwis i naprawy, dostarczamy wszystkie części rowerowe i motorowerowe, a także udzielamy 24-miesięcznej gwarancji na dystrybuowane pojazdy, akcesoria oraz komponenty. Centralny serwis GO ELECTRIC znajduje się w Radomiu. Ponadto dla wygody Klienta rozwijamy sieć zakładów naprawczych współpracujących z nami na terenie całego kraju. Dążymy również do rozwinięcia podobnej sieci partnerskich sklepów stacjonarnych. W związku z tym zapraszamy serdecznie do współpracy lub zgłaszania danych kontaktowych do takich sklepów, serwisów oraz zakładów utylizacji pojazdów i akumulatorów.

Opinie o sklepie GO ELECTRIC

Miło nam poinformować, że nasz sklep cieszy się bardzo dobrymi opiniami oraz uczestniczy w programie zaufanych i wiarygodnych opini w Ceneo.pl jak i Okazje.info. Opinie te zawdzięczamy nie tylko zwykłej, dobrej obsłudze sprzedażowej i posprzedażowej, ale także temu, że wszystkie sprzedawane przez nas pojazdy są testowane i dokładnie regulowane przed wysyłką do klienta. Więcej o opiniach naszego sklepu firmowego można dowiedzieć się tutaj

Sprawdź nasze nowe rowery i motorowery elektrycznecena, której się nie spodziewałeś, tym bardziej powinna skusić Cię do zakupu.