E-składak2 16" Powiększ

E-składak2 16"

Nowy

Składany rower elektryczny 16" 

Szczegóły

Uwaga: czas oczekiwania około 2tyg.

5 490,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Jest to mały, lekki, przenośny i wszechstronny rower elektryczny. Zmieści się łatwo wszędzie i bardzo łatwo się składa oraz rozkłada (w mniej niż 30sek). Na uwagę zasługuje fakt, że składa się wszystko w tym rowerze - nie tylko ramę, ale również kierownicę, a nawet pedała. Jest zatem stworzony do przewożenia i przechowywania w małych pomieszczeniach. Waży tylko 14kg i szybko się ładuje (tylko 3 godziny) pomimo, że przejedziemy na nim średnio 40-45km. Posiada wygodny, czytelny i kolorowy wyświetlacz, na którym łatwo przestawimy poziomy wspomagania napędu, których jest pięć. Możemy też używać roweru bez wspomagania w ogóle, jeżdżąc jak na zwykłym rowerze. Rower jest domyślnie wyposażony w błotniki i nóżkę, zaś dodatkowe opcjonalne akcesoria, jak wewnętrzne przerzutki, manetka, tylni bagażnik i światła są opcjonalne. Światła przednie mogą być zasilane ze zwykłych bateryjek AAA, tak samo jak światło tylnie, jednak światło przednie ma dodatkową możliwość podłączenia do wyświetlacza LCD, aby móc je wygodnie włączać bezpośrednio z wyświetlacza na kierownicy za pomocą klawisza. Na koniec warto wspomnieć o szerokich oponach, które dodają komfortu każdej jeździe - w rowerze zastosowano opony o wymiarach 16*2.125". Ponadto, jak wszystkie nasze rowery, tak i ten jest odpowiednio certyfikowany w zgodzie ze standardami UE. 

Dane techniczne
DŁUGOŚĆ
130cm / 78cm (1)
SZEROKOŚĆ KIEROWNICY
58cm / 42cm
WYSOKOŚĆ
97cm / 58cm
WYSOKOŚĆ SIEDZENIA
58 cm (2)
ZAŁADUNEK
100 kg
MASA CAŁKOWITA
14 kg (3)
ZASIĘG
45 km (4)
PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA
25 km/h
TYP SILNIKA
36V bezszczotkowy w przednim kole
MOC SILNIKA
250 W
OŚWIETLENIE
automatyczne i zwykłe (5)
RODZAJ AKUMULATORÓW
litowe (Li-ion)
NAPIĘCIE I POJEMNOŚĆ AKUMULATORA
36V/5.2Ah
CZAS ŁADOWANIA
3h
HAMULCE PRZEDNIE
hamulce tarczowe
HAMULCE TYLNIE
hamulce tarczowe
ROZMIAR OPON
16x2.125"
RAMA
stop aluminium 6061
AMORTYZATORY
brak
PRZERZUTKI
3 wewnętrzne - opcja
DODATKI
manetka, błotniki, tylni bagażnik
1
Wymiary odpowiednio dla: rower rozłożony / rower złożony. Wymiary po złożeniu roweru to: wys. 58cm, dł. 78cm, szer. 31cm.
2
Wysokość siodła mierzona wraz ze sztycą. 
3
Masa całkowita mierzona z akumulatorami zamontowanymi do roweru.
4
Na zasięg wpływają liczne warunki jazdy takie jak pogoda, rodzaj nawierzchni, dbałość o pojazd, stosowanie się do zaleceń oszczędnej jazdy, moc silnika, pojemność akumulatorów, załadunek itp. Jednak najważniejszym czynnikiem jest prędkość jazdy, a więc siła wspomagania.
5
Lampka przednia może być włączana/wyłączana z kierownicy - przyciskiem z wyświetlacza, poza tym może być też włączana bezpośrednio przyciskiem na niej samej, tak samo jak lampka tylnia, również w zestawie.

Aktualnie brak opinii od innych klientów.

Napisz opinię

E-składak2 16"

E-składak2 16"

Składany rower elektryczny 16" 

Napisz opinię