E-bikeapp-mw 20" z aplikacją na smartfony Powiększ

E-bikeapp-m 20" z aplikacją na smartfony

Nowy

E-rower 20" z aplikacją na smartfony

Szczegóły

Uwaga: czas oczekiwania 3-4tyg.

6 860,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Jest to lekki, przenośny i bardzo wszechstronny rower elektryczny z wysokiej jakości części i komponentów. Waży tylko 16kg i szybko się ładuje (tylko 3 godziny) pomimo, że przejedziemy na nim średnio 45km. Dostępny w dwóch wersjach różniących się kształtami ramy - typ M i typ W (dostępny w sklepie jako: E-bikeapp-w). Posiada wygodny, czytelny i kolorowy wyświetlacz, na którym łatwo przestawimy poziomy wspomagania napędu, których jest cztery. Na rowerze tym możemy jeździć bez pedałowania używając wspomagania elektrycznego. Możemy też używać roweru bez wspomagania w ogóle, jeżdżąc jak na zwykłym rowerze. Na uwagę zasługuje fakt, że rower ten może zostać sprzężony z dedykowaną, inteligentną aplikacją dostępną na smartfony w j.ang (Android i iOS), gdzie dowiedzieć się możemy nie tylko o parametrach i stanie roweru, ale również ile kilometrów przejechaliśmy, a nawet ile kalorii przy tym spaliliśmy. Aplikacja ta gromadzi nie tylko statystyki na temat roweru i jazdy, ale ułatwia nam także nawigację GPS. Warto również wspomnieć o specjalnym automatycznym systemie oświetlenia, który nie tylko po prostu dobrze i mocno świeci, ale sygnalizuje np. hamowanie oraz jest bardzo przenikliwy podczas mgły.

Dane techniczne
DŁUGOŚĆ
151,5 cm
SZEROKOŚĆ KIEROWNICY
56 cm
WYSOKOŚĆ
94,5 cm (1)
WYSOKOŚĆ SIEDZENIA
45 cm (2)
ZAŁADUNEK
120kg
MASA CAŁKOWITA
16 kg (3)
ZASIĘG
75 km (4)
PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA
20 km/h (5)
TYP SILNIKA
36V bezszczotkowy, w tylnim kole (6)
MOC SILNIKA
180 W
RODZAJ AKUMULATORÓW
litowe (Li-ion) Panasonic 18650 (7)
NAPIĘCIE I POJEMNOŚĆ AKUMULATORA
36V/5800mAh/208.8Wh
CZAS ŁADOWANIA
3h
HAMULCE PRZEDNIE
hamulce szczotkowe
HAMULCE TYLNIE
hamulce bębnowe
ROZMIAR OPON
20"
RAMA
aluminium/magnesium (8)
AMORTYZATORY
brak
PRZERZUTKI
- poziomy automatycznego wspomagania zastępują przerzutki
1
Wysokość roweru mierzona od ziemi do końca kierownicy.
2
Wysokość siodła mierzona wraz ze sztycą. 
3
Masa całkowita mierzona z akumulatorami zamontowanymi do roweru.
4
Na zasięg wpływają liczne warunki jazdy takie jak pogoda, rodzaj nawierzchni, dbałość o pojazd, stosowanie się do zaleceń oszczędnej jazdy, moc silnika, pojemność akumulatorów, załadunek itp. Jednak najważniejszym czynnikiem jest prędkość jazdy, a więc siła wspomagania. Podany zasięg jest dla minimalnego wspomagania. Przy maksymalnym wspomaganiu może to być dużo mniej.
5
Jest to prędkość maksymalna silnika.
6
Silnik został specjalnie skonstruowany, aby zmniejszyć jego wagę i zwiększyć jednocześnie moc dzięki zmniejszeniu magnetycznego oporu. Jego moc dostosowuje się do warunków jazdy automatycznie - np. podczas jazdy pod górę dzięki żyroskopowi.
7
To najwyższej jakości akumulatory używane w pojazdach elektrycznych m.in. przez Teslę.
8
To specjalny stop dla zwiększenia lekkości, wytrzymałości i antykoryzyjności używany również w lotnictwie i technice kosmicznej. Dzięki temu rower jest jednocześnie bardzo wytrzymały i bardzo lekki.

Aktualnie brak opinii od innych klientów.

Napisz opinię

E-bikeapp-m 20" z aplikacją na smartfony

E-bikeapp-m 20" z aplikacją na smartfony

E-rower 20" z aplikacją na smartfony

Napisz opinię