Burza 26" Powiększ

Rower elektryczny Burza 26" Górski, MTB, Trek

Nowy

Rower elektryczny Burza 26"

Szczegóły

3 950,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Rower elektryczny Burza 26" z kołami szprychowymi to dobre połączenie jakości i ceny. Grube, szerokie oraz odpowiednio profilowane opony zapewniają dobrą przyczepność do podłoża. Ponadto zastosowane teleskopy w przednim widelcu i siodełku sprawiają, że nawet najbardziej wyboisty teren nie jest przeszkodą dla rowerzysty. Dokręcenie bardzo wytrzymałego bagażnika pozwala na przewożenie nawet najcięższego ładunku w dwu- lub trzy-częściowych sakwach. Rower wykonany jest w zgodzie z najwyższymi standardami norm wymaganych dla roweru elektrycznego tego typu w Europie, tj. grupą norm oznaczonych standardem EPAC EN15194, która jest odpowiednikiem homologacji pojazdów samochodowych.

Dane techniczne
DŁUGOŚĆ
188 cm
SZEROKOŚĆ KIEROWNICY
63 cm
WYSOKOŚĆ BEZ SIODŁA
75 cm (1)
WYSOKOŚĆ SIEDZENIA
41 cm (2)
ZAŁADUNEK
120kg
MASA CAŁKOWITA
24 kg (3)
ZASIĘG
25 - 70 km (4)
PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA
25 km / 33 km (5)
TYP SILNIKA
36V bezszczotkowy, przednie koło
MOC SILNIKA
250 W
JAZDA BEZ PEDAŁOWANIA
tak - opcja (6)
RODZAJ AKUMULATORA
litowy (Li-ion); wyjmowalny (7)
NAPIĘCIE I POJEMNOŚĆ AKUMULATORA
36V/10Ah
CZAS ŁADOWANIA
5-6h
HAMULCE
tarczowe - przednie i tylnie
OŚWIETLENIE
automatyczne - światłoczułe
ROZMIAR OPON
26"
RAMA
aluminium
AMORTYZATORY
w przednim widelcu i sztycy siodełka
PRZERZUTKI
tylne wewnętrzne - 3 prędkości
1
Wysokość roweru mierzona od ziemi do końca nasady sztycy, czyli do najwyższego punktu ramy, gdzie wchodzi sztyca siodła.
2
Wysokość siodła mierzona wraz ze sztycą po wyjęciu z roweru. 
3
Masa całkowita mierzona z akumulatorami zamontowanymi do roweru.
4
Na zasięg wpływają liczne warunki jazdy takie jak pogoda, rodzaj nawierzchni, dbałość o pojazd, stosowanie się do zaleceń oszczędnej jazdy, moc silnika, pojemność akumulatorów, załadunek itp. Jednak najważniejszym czynnikiem jest prędkość jazdy - na pierwszym biegu z prędkością 12-15 km/h można przejechać nawet 70km wspomagając pedałowaniem. Średnio jest to 40-50km, jednak zalecamy ładowanie po każdej jeździe z pomocą wyłącznika Ansmann AES1.
5
Można zmienić maksymalną prędkość na własną odpowiedzialność. Dopuszczalna prędkość roweru elektrycznego w Polsce to 25km/h. Ani sklep ani dystrybutor/producent nie udziela informacji na temat tego typu modyfikacji.
6
Po dokupieniu osobno manetki z dopiskiem, że rozumie się, iż zgodnie z polskim prawem rower elektryczny powinien być napędzany nogami, zaś silnik elektryczny ma pełnić jedynie rolę wspomagającą.
7
Rower można ładować na dwa sposoby: albo podłączając ładowarkę do roweru albo po zdjęciu akumulatorów podłączając ładowarkę bezpośrednio do akumulatorów w dowolnym miejscu.

Aktualnie brak opinii od innych klientów.

Napisz opinię

Rower elektryczny Burza 26" Górski, MTB, Trek

Rower elektryczny Burza 26" Górski, MTB, Trek

Rower elektryczny Burza 26"

Napisz opinię