Tornado MAG 26" Powiększ

Rower elektryczny Tornado 26" 250W MAG, Górski, MTB, trek

Nowy

Rower elektryczny Tornado z kołami MAG 26"

Szczegóły

4 850,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Rower elektryczny Tornado MAG to dobre połączenie jakości i ceny, gdyż za stosunkowo niską cenę otrzymujemy rower o dużych możliwościach, mocny i o oryginalnym wyglądzie. Model ten posiada bezszprychowe koła typu MAG 26 cali i jest to jedyna cecha odróżniająca go od modelu Tornado. Grube, szerokie oraz odpowiednio profilowane opony zapewniają maksymalną przyczepność do podłoża, dzięki czemu nie obawiamy się poślizgu. Ponadto zastosowane teleskopy w przednim widelcu i siodełku sprawiają, że nawet najbardziej wyboisty teren nie jest przeszkodą dla rowerzysty nie pozostawiając po jeździe żadnego bólu. Dokręcenie bardzo wytrzymałego bagażnika pozwala na przewożenie nawet najcięższego ładunku w dwu- lub trzy-częściowych sakwach. Zastosowany wyświetlacz daje nie tylko wgląd w aktualne parametry roweru jak prędkość czy poziom naładowania akumulatorów, ale także pozwala na regulację licznych parametrów technicznych roweru. Rower wykonany jest w zgodzie z najwyższymi standardami norm dla roweru elektrycznego tego typu w Europie, tj. grupą norm oznaczonych standardem EPAC EN15194, która jest odpowiednikiem homologacji dla pojazdów samochodowych.

Więcej informacji i zdjęć rowerów Tornado można znaleźć tutaj: link

Dane techniczne
DŁUGOŚĆ
177 cm
SZEROKOŚĆ KIEROWNICY
63 cm
WYSOKOŚĆ BEZ SIODŁA
80 cm (1)
WYSOKOŚĆ SIEDZENIA
41 cm (2)
ZAŁADUNEK
120kg
MASA CAŁKOWITA
24 kg (3)
ZASIĘG
25 - 70 km (4)
PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA
25 km / 33 km (5)
TYP SILNIKA
36V bezszczotkowy, w tylnim kole
MOC SILNIKA
250 W
JAZDA BEZ PEDAŁOWANIA
tak - opcja (6)
RODZAJ AKUMULATORÓW
litowe (Li-ion); zdejmowalne (7)
NAPIĘCIE I POJEMNOŚĆ AKUMULATORA
36V/10Ah lub 36V/12Ah
CZAS ŁADOWANIA
5-6h
HAMULCE PRZEDNIE
hamulce tarczowe
HAMULCE TYLNIE
hamulce tarczowe
ROZMIAR OPON
26"
RAMA
aluminium
AMORTYZATORY
w przednim widelcu i sztycy siodełka
PRZERZUTKI
tylne zewnętrzne - 7 tarczy
1
Wysokość roweru mierzona od ziemi do końca nasady sztycy, czyli do najwyższego punktu ramy, gdzie wchodzi sztyca siodła.
2
Wysokość siodła mierzona wraz ze sztycą po wyjęciu z roweru. 
3
Masa całkowita mierzona z akumulatorami zamontowanymi do roweru.
4
Na zasięg wpływają liczne warunki jazdy takie jak pogoda, rodzaj nawierzchni, dbałość o pojazd, stosowanie się do zaleceń oszczędnej jazdy, moc silnika, pojemność akumulatorów, załadunek itp. Jednak najważniejszym czynnikiem jest prędkość jazdy - na pierwszym biegu z prędkością 12-15 km/h można przejechać nawet 70km wspomagając pedałowaniem. Średnio jest to 40-50km, jednak zalecamy ładowanie po każdej jeździe z pomocą wyłącznika Ansmann AES1.
5
Można zmienić maksymalną prędkość na własną odpowiedzialność. Dopuszczalna prędkość roweru elektrycznego w Polsce to 25km/h. Ani sklep ani dystrybutor/producent nie udziela informacji na temat tego typu modyfikacji.
6
Po dokupieniu osobno manetki z dopiskiem, że rozumie się, iż zgodnie z polskim prawem rower elektryczny powinien być napędzany nogami, zaś silnik elektryczny ma pełnić jedynie rolę wspomagającą.
7
Rower można ładować na dwa sposoby: albo podłączając ładowarkę do roweru albo po zdjęciu akumulatorów podłączając ładowarkę bezpośrednio do akumulatorów w dowolnym miejscu.

Aktualnie brak opinii od innych klientów.

Napisz opinię

Rower elektryczny Tornado 26" 250W MAG, Górski, MTB, trek

Rower elektryczny Tornado 26" 250W MAG, Górski, MTB, trek

Rower elektryczny Tornado z kołami MAG 26"

Napisz opinię